سئو سایت در اصفهان

سئــو وبسایت
لذت ایستادن در رتبه‌ی ۱ گوگل

اگر قصد دارید به یک فروش اتوماتیک، مستقیم و سریع برسید، بهترین و مطمئن‌ترین راه، سئو و بهینه سازی وبسایت است. کارو وبز با سالها تجربه سئو در اصفهان، در این زمینه‌ آماده‌ی همکاری با کسب و کارهای اصفهان است. 

سئو وبهینه سازی وبسایت در اصفهان

سئو سایت چیست؟

سئو وبسایت مجموعه فعالیت‌هایی است که برروی سایت انجام می‌شود، تا در کلمات کلیدی مهم، به رتبه‌های برتر گوگل برسد. در حالت کلی S.E.O مخفف Search Engine Optimization  است. این عبارت به معنی بهینه سازی برای موتورهای جست و جو است. در آموزش سئو و بهینه سازی وبسایت، بصورت مفصل در مورد سئو و فرآیندهای آن توضیح داده‌ایم. اما به زبان ساده، در فرآیند سئو تشخیص داده می‌شود که کاربران شما چه چیزهایی را در مورد کسب و کار شما در گوگل سرچ می کنند. سپس با فعالیت‌هایی که برروی وبسایت انجام می‌شود، وبسایت شما برروی این عبارات به رتبه‌های برتر می رسد. نتیجه‌ی آن نیز ورودی بیشتر به سمت وبسایت شما، آشنایی دیگران با برند شما و نهایتا تبدیل شدن به مشتری و فروش از وبسایت شما است. 

چرا سئو در اصفهان مهم است؟ 

داشتن یک فروش اتوماتیک در تمام فصول ساد و در بازارهای بالا و پایین آرزوی هر صاحب کسب و کاریست. مدیران مشاغل مختلف، بصورت مداوم و همیشگی به فکر افزایش فروش از وبسایت هستند. سئو وبسایت موضوعی است که این رویا را محقق می کند. روزانه و در هر دقیقه میلیون ها جست و جو در مورد موضوعات مختلف در گوگل و دیگر موتورهای جست و جو انجام می‌شود. قطعا در کلمات کلیدی کسب و کار شما نیز این اتفاق می‌افتد. داشتن جایگاه های برتر در کلمات کلیدی مرتبط کسب و کارتان، شبیه به داشتن یک مغازه در ورودی یک پاساژ بسیار شلوغ است. البته سئو وبسایت یک تفاوت بسیار زیاد با مغازه‌ی ورودی پاساژ دارد. سئو مشتری هدفمند و کسی که به دنبال شماست را به سمت وبسایتتان هدایت می‌‌کند. زیرا دقیقا در حال جست و جوی عبارات مربوط به شماست. اما افرادی که به یک پاساژ مراجعه می کنند، لزوما همه‌ی آن‌ها مشتری شما نیستند. 

ضرورت سئو برای کسب و کارهای اصفهان نیز بسیار زیاد است. زیرا با استفاده از آن می توانند با تمام ایران ارتباط برقرار کرده و محصول و خدمات خود را به آن‌ها معرفی کنند. با استفاده از سئو در اصفهان، شما دیگر نگران خرابی بازار نیستید و می‌توانید به راحتی به کل ایران و حتی خارج از مرزها نیز، فروش داشته باشید. اگر با طراحی سایت در اصفهان، منتظر هستید که به درآمد برسید، این موضوع تقریبا سخت و دور از انتظار است. برای افزایش درآمد از وبسایت، باید اقدام کنید. یکی از بهترین و پایدارترین روش‌ها نیز، سئو و بهینه سازی وبسایت است.

مدت زمان لازم برای سئو در اصفهان 

سئو یک پروژه‌ی متفاوت است. تفاوت آن از این بابت است که نمیتوان برای همه‌ی کسب و کارها یک نسخه‌ی مشخص پیچید. مدت زمانی که طول می‌کشد تا یک کلمه‌ی کلیدی به رتبه‌های برتر گوگل برسد، به موارد زیادی بستگی دارد. از جمله مواردی که می‌‌توان به آن اشاره کرد: 

  • میزان سرچ آن در گوگل توسط کاربران 
  • تعداد و قدرت رقبای موجود در گوگل 

این دو مورد از جمله اساسی ترین دلایلی است که باعث می شود مدت زمان رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل مشخص شود. اما در حالت کلی باید به این نکته دقت کنیم که، سئو وبسایت یک امر زمان بر است و باید در این زمینه حوصله به خرج دهیم. به طور میانگین برای رسیدن به رتبه‌های برتر در مورتورهای جستجو، بین ۶ ماه الی ۱ سال زمان لازم است. اما رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل بعد از این مدت، لذت بالایی دارد که خستگی این مدت را از تن بیرون می‌کند. 

هزینه و قیمت سئو در اصفهان

همانطور که نمیتوان یک زمان مشخص برای همه‌ی پروژه‌های سئو مشخص کرد، طبیعتا امکان تعیین یک قیمت سئو برای همه‌ی پروژه‌ها نیز نمیتوان مشخص کرد. هر چقدر حوزه رقابتی باشد، طبیعتا نیاز به فعالیت بیشتر و هزینه کردن بیشتر بر روی سئو است. اما به طور میانگین هزینه‌ی پروژه‌های سئو در اصفهان از ماهی ۵ الی ۲۰ میلیون قیمت گذاری می‌شود. البته بسته به حوزه‌ی کاری ممکن است این قیمت فراتر نیز برود. اما همانور که متوجه شدید، پرداخت هزینه‌ی سئو در اصفهان بصورت ماهانه صورت می پذیرد. در مقاله ی محاسبه ی زمان و هزینه ی سئو، به فاکتورهای تخمین قیمت و مدت انجام پروژه سئو اشاره کرده ایم. 

مراحل انجام پروژه‌ی سئو در اصفهان

مراحل پروژه‌ی سئو وبسایت را بصورت خلاصه در تصویر زیر می‌‌توانید مشاهده کنید. همچنین در مقاله‌ای جداگانه مراحل انجام پروژه سئو را به تفصیل توضیح داده‌ایم. 

01
تحقیق و مطالعه

تحقیق کسب و کار و تحلیل رقیبان شما در فضای گوگل

02
استخراج کلمات کلیدی شما

کدام کلمات کسب و کار شما بیشتر سرچ می‌شود؟

03
سئو فنی یا تکنیکال

وبسایت شما از نظر فنی مطابق استانداردهای گوگل سئو می‌شود.

ابزار مورد نیاز برای طراحی سایت در اصفهان
04
چیدن تقویم محتوایی

برنامه ریزی محتوایی برای وبسایت شما

05
برنامه ریزی سئو خارجی

برای تقویت و اعتبار وبسایت، فعالیت‌های خارج وبسایت برنامه ریزی می‌شود.

06
انجام پروژه

طبق برنامه‌ریزی پروژه سئو انجام می‌‌شود.

ضمانت سئو در اصفهان

معمولا هیچ شرکت سئو در اصفهان و ایران، برای رتبه‌ گرفتن ضمانتی ارائه نمی‌‌دهد. این موضوع دلایل متفاوتی دارد. زیرا ممکن است قبل از تحویل پروژه آپدیت جدیدی توسط گوگل مطرح شود و این موضوع نتایج را تحت تاثیر قرار دهد. یا رقیبان شما با هزینه کردن بیشتر، اجازه‌ی رتبه گرفتن را ندهند. اما کارو وبز به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت‌های سئو در اصفهان این تضمین را به شما می‌دهد. همچنین ما در کارو وبز، در قرار داد سئو اصفهان، این مسئله را عنوان می‌کنیم که در صورت عدم موفقیت، هزینه را به صاحب کسب و کار مسترد کنیم. 

مشاوره سئو در اصفهان 

یکی از خدمات کارو وبز، ارائه‌ی مشاوره‌ی سئو در اصفهان برای کسب و کارهاست. بسیاری از مدیران کسب و کار، ترجیح می دهند، تیم سئو آن‌ها در داخل مجموعه فعالیت کنند. از این رو اقدام به استخدام متخصص سئو می‌کنند. از این رو کارو وبز برای نتیجه‌گیری هرچه بهتر کسب و کارها،  بصورت مشاوره در خدمت مشاغل و مدیران اصفهان است. جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی کارو وبز تماس بگیرید. 

 

ثبت درخواست وبسایت
ثبت درخواست

هَمین الان برای شروع اقدام کنید !

اگر در زمینه‌ی سئو در اصفهان  نیاز به مشاوره دارید، اطلاعات خود را وارد کنید تا سریعاً کارشناسان ما، با شما تماس بگیرند.

برترین نمونه کارها

نمونه کارهای سئو در اصفهان

کارو وبز، به لطف تیم متخصص سئو خود، موفق شده است کسب و کارهای مختلفی را در زمینه‌های متفاوتی به رتبه‌های برتر گوگل برساند. کارو وبز افتخار همکاری با بزرگترین برندها و صنایع اصفهان را داشته است. باتوجه به متغیر بودن نتایج و افزوده شدن به نمونه کارها بصورت روزانه، با مشاوران ما تماس گرفته تا برای بررسی نمونه کارها شما را راهنمایی کنند. زیرا نتایج سئو بصورت نمایشی نیست و باید آن‌ها را بررسی کنید. همچنین در صفحه‌ی نمونه کارهای سئو، تعدادی از نتایج قرار داده شده است و می توانید مطالعه کنید. اما برای بررسی دقیق تر پیشنهاد می کنم، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

سوالات پر تکرار سئو در اصفهان

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها از ما بپرسید. کارشناسان ما به سرعت به شما پاسخ خواهند داد. در زیر تعدادی از سوالات پر تکرار شما در مورد سئو در اصفهان آورده شده است. 

چه مدت زمان برای سئو وبسایت لازم است؟

در مورد زمان سئو و رسیدن به رتبه‌های برتر پارامترهای زیادی را باید بررسی کرد. این موضوع برای همه‌ی کسب و کارها یکسان نیست. اما برای پروژه سئو حداقل ۶ ماه تا ۱ سال زمان لازم است. 

تفاوت سئو و تبلیغات گوگل چیست؟

برای تبلیغات گوگل شما به گوگل پول پرداخت می‌کنید تا به ازای کلمات کلیدی خاصی در رتبه‌های برتر نمایش داشته باشید. سپس با کلیک برروی نتایج شما، هزینه از حساب شما کسر شده و بعد از اتمام هزینه، در نتایج نمایش ندارید. اما با استفاده از سئو شما به رتبه‌‌های برتر می‌رسید و بابت آن نیاز نیست به گوگل پولی پرداخت کنید. تبلیغات گوگل سریعتر و هزینه برتر است و بازگشت سرمایه‌ی آن سریع است. اما پایداری آن بسیار کمتر است. در مقابل سئو زمان بر اما پایدار تر است. 

شرایط پرداخت تعرفه‌ی سئو در اصفهان به چه صورت است؟

پرداخت تعرفه‌ی سئو در اصفهان بصورت ماهانه انجام می‌شود. 

وظایف شرکت سئو در اصفهان چیست؟

برای سئو در اصفهان، شرکت مورد نظر باید ابتدا وبسایت شما را از نظر فنی بر اساس استانداردهای گوگل بهینه کند. سپس با بارگذاری محتوا و ایجاد لینکسازی های داخلی و خارجی، وبسایت را بهینه کند. 

Call Now Button