• اصفهان، خیابان اشراق، نبش کوچه 9، مجتمع ادارای رمانتیک، واحد 3
  • 09134069396-03134593077

درباره شرکت طراحی سایت و سئو کاروو وبز

اهداف کاروو وبز:

کاروو وبز به معنی نوید دهنده در فضای وب است. هدف از شرکت طراحی سایت و سئو کاروو وبز، ساخت یک فضای جذاب برای میزبانی کسب و کارهای از مشتریانشان، در فضای اینترنت است. وبسایت دقیقا شعبه ی کسب و کار شما در فضای اینترنت است. همانقدر که کسب و کارها برای زیبایی و چیدن دکور های مغازه، فروشگاه و شرکت خودشان وقت می گذارند، ما هم برای طراحی وقرار گرفتن درست هرچیز در جای خودش، در درون وبسایت آن ها، زمان  و سلیقه به خرج می دهیم. 

موارد اثبات شده ی زیادی وجود دارد که بیانگر تاثیر دکوراسیون در فروش هر کسب و کاریست. ما نیز در کاروو وبز معتقدیم، طراحی اصولی و درست وبسایت، می تواند بر روی افزایش فروش اینترنتی کسب و کار ها تاثیر مستقیم بگذارد. بنابراین در زمینه ی طراحی سایت، تمام تخصص و تمرکز تیم را برای برآورده کردن این اصل به خرج می دهیم. 

بعد از اینکه وبسایت به خوبی معماری و طراحی شد، وقت دیده شدن است. کاروو وبز با سالها تجربه و رساندن بیش از ۲۰ کسب و کار به صفحه ی اول گوگل، کنار شماست تا وبسایت سئو شده و پر ترافیکی داشته باشید. 

اصل و هدف ما در ارائه خدمات کاروو وبز، پشتیبانی سریع و دقیق است. سیاست مجموعه بر این است که مشتریان به بهترین و سریعترین شکل ممکن پشتیبانی شوند. زیرا عصر اینترنت یعنی عصر سرعت. مخاطبین فضای اینترنت و تکنولوژی، صبر کمتری دارند و این یک اصل جدا نشدنی در این فضا است. بنابراین کاروو وبز نیز تمام تلاش خود را به عنوان یک هدف و اصل پیش رو، برای داشتن بهترین پشتیبانی به کار می بندد.  

سابقه و فعالیت های کاروو وبز:

کاروو وبز در اسفند ماه سال ۱۳۹۹ تاسیس شد. در ابتدا مجموعه ی کاروو وبز فعالیت های متفاوتی در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی انجام می داد. اما در ادامه و با هدف متمرکز کردن فعالیت ها، بخش دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک مجموعه و دپارتمان جدا شده و کاروو وبز به صورت تخصصی برای انجام خدمات طراحی سایت و سئو شروع به فعالیت کرد. 

کاروو وبز در این مدت موفق شده است با برند های بسیار معتبری در داخل و خارج از ایران همکاری کند. ازجمله ی این برند ها می توان به مجموعه کارخانجات سنگ شجره، آجرپلاس، شورای شهرگز، راشا تجارت(نماینده آرتان لجستیک ترکیه)، شرکت ام اچ اس کار امارات اشاره کرد. 

نظرات مشتریان کاروو وبز

اطلاعات تماس کاروو وبز

آدرس شرکت

اصفهان، خیابان اشراق، نبش کوچه 9، ساختمان اداری رمانتیک واحد 3 

شماره تماس

031-34593077

09134069396

ساعات کاری

حضوری: 8 الی 17 

آنلاین: 24 ساعته

مشاوره رایگان