درباره ما

سابقه‌ی کارو وِبز

کارو وِبز یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ با طراحی و توسعه‌ی وبسایت در اصفهان آغاز کرد. تیم ما در همان ابتدا موفق شد با برندهای برتر اصفهان در زمینه‌ي طراحی سایت همکاری کند و بعد از مدتی توانست با کسب و کارهای شهرهای دیگر ایران و حتی خارج از ایران نیز همکاری داشته باشد. ما در ادامه‌ی فعالیتهایمان، سئو و بهینه سازی وبسایت، تبلیغات گوگل و مشاوره دیجیتال مارکتینگ را نیز به  خدمات کارو وِبز اضافه نمودیم. در این زمینه نیز موفق شدیم کسب و کارهای زیادی را به خط ۱ گوگل و به درآمد برسانیم. 

درباره‌ی ما
اهداف کارو وِبز
هدف ما

برای چه آمده‌ایم؟

هدف ما در کارو وبز ایجاد یک بستر امن،حرفه‌ای و اصولی در فضای آنلاین و به در آمد رساندن آن لسا. به طوریکه خیال صاحبین کسب و کار از چرخه‌ی درآمدی آنلاین خود راحت باشد و بدون دغدغه برروی توسعه‌ی کسب و کار خود تمرکز کنند. 

ما عاشق نتیجه‌ی کارمان هستیم ، چون باعث می‌شویم چرخه‌ی اقتصادی یک کسب و کار بهتر بچرخد و قله‌های جدیدی را فتح کند. حتی گاهی باعث می‌شویم آنها از خطر ورشکستگی نجات یابند. هدفمان برایمان بسیار ارزشمند است و از ابتدا تا انتها عاشقانه برای آن میجنگیم. 

آینده‌ی ما

به کدام سمت می‌رویم؟

تیم تحقیق و توسعه‌ي کارو وِبز هر روز درحال تلاش هست تا با تلفیق تکنولوژی و علوم روز با مارکتینگ و بازاریابی، روش‌های جدیدی را تست و اجرا کند. برنامه‌ی ما در آینده اضافه کردن محصولات و خدمات بیشتر در حوزه‌ی مارتک هست، تا بتوانیم مثل همیشه، قدرتمند و به روز، در کنار صاحبین کسب و کار باشیم. 

آینده ی کارو وبز
Call Now Button