دیجیتال مارکتینگ

با مشاوره‌ی دیجیتال مارکــتینگ
با برنامه در فضای آنلاین گام بردارید

کوچینگ و مشاوره‌ی دیجیتال مارکتینگ کارو وِبز، به شما کمک می کند تا منابع کمتری را در بازاریابی خود هدر دهید. با افزایش نرخ تبدیل بازاریابی می‌توانید بودجه‌ی خود را مدیریت و درست مصرف کنید. بدون کوچینگ، بی هدف به سیبل شلیک نمی کنید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال، به روش‌های جذب مشتری با استفاده از ابزار دیجیتال مانند تلفن همراه، فضای اینترنت وغیره گفته می‌شود. اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید، مقاله‌ی آموزش دیجیتال مارکتینگ  را از کارو وبز بخوانید. بازاریابی آنلاین این روزها یکی از انتخاب‌های اصلی مدیران کسب و کار است. امروزه مردم، ساعات زیادی را در فضای آنلاین و در حال استفاده از ابزار دیجیتال می‌گذرانند. بهره‌گیری درست از این فضا  به کسب و کارها کمک می‌کند، سهم بازار خود را افزایش دهند. همچنین غفلت از بازاریابی دیجیتال، ممکن است تاوانی برابر با حذف آن‌ها از بازار داشته باشد. 

مشاوره‌ی دیجیتال مارکتینگ کارو وبز

تیم کارو وبز، جهت افزایش بهره‌وری شرکت‌ها و فعالیت هدفمند در فضای آنلاین، خدمات مشاوره و کوچینگ دیجیتال مارکتینگ را ارائه می‌دهد. در فرآیند مشاوره دیجیتال مارکتینگ، ابتدا پیشنهاد میکنیم ابتدا از فرم انتهای صفحه مشاوره رایگان را ثبت نام کنید. در مشاوره رایگان ما با کسب و کار شما آشنا شده و دقیق تر میتوانیم در مشاوره های بعدی به شما کمک کنیم. در حالت کلی در مشاوره های دیجیتال مارکتینگ کارو وبز مراحل زیر انجام می‌شود. 

  • بررسی و آنالیز پتانسیل‌های کسب و کار برای حضور در فضای آنلاین 
  • تحلیل و بخش بندی مشتریان در فضای آنلاین 
  • تحلیل عملکرد رقیبان در فضای دیجیتال 
  • انتخاب و اولویت بندی بسترهایی که باید در آن بازاریابی انجام گیرد
  • چیدمان استراتژی برای حضور قدرتمند در بسترها و کانالهای مختلف دیجیتال مارکتینگ 
  • آنالیز دوره‌ای فرآیندها و تصحیح و چیدمان استراتژ‌ی‌های جدید (محتوایی، تبلیغاتی و…)
ثبت درخواست مشاوره دیجیتال مارکتینگ
ثبت درخواست

هَمین الان برای شروع اقدام کنید !

اگر در زمینه‌ی  دیجیتال مارکتینگ   نیاز به مشاوره دارید، اطلاعات خود را وارد کنید تا سریعاً کارشناسان ما، با شما تماس بگیرند. 15 دقیقه مشاوره رایگان کارو وبز می تواند مسیر بیزینسی شما را تغییر دهد.

Call Now Button