• اصفهان، خیابان اشراق، نبش کوچه 9، مجتمع ادارای رمانتیک، واحد 3
  • 09134069396-03134593077

سئو و بهینه سازی وب سایت

داشتن یک وبسایت حرفه ای شرط لازم موفقیت یک کسب و کار است، اما شرط کافی نیست. سئو و بهینه سازی وبسایت یک کسب و کار را میتوان تضمینی بر موفقیت آن در فضای اینترنت دانست. داشتن یک وب سایت هرچند حرفه ای و زیبا، بدون اینکه بهینه سازی شده باشد، شبیه به یک مغازه ی لوکس در یک بیابان بدون رفت و آمد است. در واقع هر دادن پول است. پس بلافاصله پس از طراحی سایت، حتما به فکر بهینه سازی آن باشید.

سئو چیست ؟

S.E.O در واقع مخفف Search Engine Optimization  می باشد. سئو در واقع کلیه ی فعالیت هایی است که بر روی وبسایت شما انجام می شود، تا وبسایت شما برای کلمه ی کلیدی مربوط به شغل خودتان، به صفحه ی اول گوگا و لینک یک برسید. اجازه بدهید دقیق تر مسئله را بررسی کنیم. شغل شما چیست ؟ مثلا فروش کفش دارید. مشتریان شما در گوگل چگونه سرچ می کنند ؟ ” خرید کفش”، “خرید کفش اسپرت”، “خرید کفش مجلسی” و غیره. اگر همین الان هم سرچ کنید نتایج زیادی را در گوگل خواهید دید. خب؟ آیا اینکه کدام وب سایت ها را بالاتر و در صفحات اول شما می بینید، از روی شانس هست؟ خیر، دقیقا هنر سئو همین است. بالا آوردن وبسایت شما در نتایج برای کلمات کلیدی پر جستجوی کسب و کارتان! 

مزایای سئو ؟

مهم ترین مزیت سئو، برند سازی و فروش بیشتر شماست. حالا فرض کنید، شما جزء نتایج اول تا سوم باشید، میدانید روزانه چندین نفر از طریق سرچ گوگل وارد وبسایت شما میشوند؟ شاید با همین مثال و شبیه سازی این سوالات برای کسب و کار خودتان اهمیت بهینه سازی وبسایت را متوجه شده باشید. 

قیمت سئو وبسایت؟

قیمت سئو همانند قیمت طراحی سایت نرخ ثابتی ندارد. قیمت آن کاملا بستگی به نوع کسب و کار شما و رقابت دیگر سایت ها در کلمه ی کلیدی، مدت زمانی که میخواهید سایتتان به رتبه های برتر برسد و فاکتور های زیاد دیگر دارد. بنابراین قبل از سفارش سئو و بهینه سازی وب سایت حتما باید با کارشناسان ما یک جلسه داشته باشید. 

سفارش سئو و بهینه سازی سایت:

جهت ثبت سفارش سئو همانطور که گفته شد، باید بر روی کسب و کار شما تحقیق شود. به همین جهت می بایست جلسه ای با تیم ما داشته باشید. جهت سفارش سئو وبسایت، شما عزیزان میتوانید با شماره تماس های ما ار تباط گرفته و یا فرم زیر را تکمیل کنید تا ما با شما تماس بگیریم. 

مشاوره رایگان