• اصفهان، خیابان اشراق، نبش کوچه 9، مجتمع ادارای رمانتیک، واحد 3
  • 09134069396-03134593077

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار هایی که فروش خدمات دارند، میتواند تاثیر زیادی در برند سازی و فروش آن ها داشته باشد.

طراحی سایت شرکتی

وبسایت یک کانال فروش مهم برای کسب و کار شماست. اگر شما یک شرکت هستید و فروش خدمات دارید حتما باید یک شعبه در فضای اینترنت داشته باشید. داشتن یک سایت شرکتی، به اعتبار شما اضافه می کند و درواقع محلی برای معرفی شما به کسانی است که بدنبال شما در فضای اینترنت هستند. ممکن است شما فروش محصولی داشته باشید که امکان فروش آن بصورت آنلاین نباشد. برای مثال فروش آهن آلات، آجر و غیره، اما برای معرفی خودتان نیاز دارید که یک وب سایت شرکتی داشته باشید تا کسانی که در نقاط مختلف حضور دارند، از وجود شما با خبر شوند.

 

مزایای سایت شرکتی:

علاوه بر مزایایی که گفته شد، یک وب سایت شرکتی میتواند فواید زیادی برای کسب و کار شما داشته باشد. شما روزانه چه مقدار وقت صرف می کنید تا کسب و کار خود را برای بقیه توضیح دهید؟. چه مقدار سعی می کنید تا برتری های شرکت خود را برای بقیه توضیح دهید؟ چقدر طول می کشد تا هر بار نمونه کار های خود را برای مراجعه کنندگان ارسال کنید و یا به نمایش گذارید؟ وبسایت شما همین کار را انجام می دهد. فقط کافیست لینک وبسایت خود را برای بقیه ارسال کنید، در تبلیغات مختلف آن را معرفی کنید و در شبکه های اجتماعی از افراد بخواهید به وبسایت شما سر بزنند! با این کار هم در وقت خود صرفه جویی کردید و هم افراد بهتر و بیشتری را از کسب و کار خود مطلع نمودید. 

 

جذب مشتری هدفمند:

وقتی فردی در گوگل عبارتی را سرچ می کند، دقیقا قصد سفارش و خرید دارد. شما اگر یک وبسایت در خطوط اول گوگل داشته باشید، احتمال جذب این مشتری بسیار بالا است. اما در شبکه های اجتماعی مردم بیشتر برای سرگرمی حضور دارند و شما باید زحمت زیادی بکشید تا آن ها را به مشتری تبدیل کنید. فروش از طریق وب سایت بسیار هدفمندانه و بیشتر است. اگر هنوز به فکر طراحی سایت نبودید، حتما بعد از خواندن این مقاله، برای آن اقدام کنید. 

امکانات سایت شرکتی:

یک وبسایت شرکتی، باید قسمت های مختلفی داشته باشید. اول اینکه صفحه ی اصلی آن طراحی جذابی داشته باشد تا مخاطب بعد از وارد شدن به آن، سر در گم نشده و سریع آن را ترک نکند. قسمت مهم دیگر آن، صفحه ی تماس با ما می باشد. در این صفحه باید اطلاعات تماس شرکت قرار بگیرد. در قسمتی دیگر باید خلاصه ای از خدمات و اهداف شرکت و معرفی اعضا شرکت قرار بگیرد، این صفحه را معمولا به عنوان درباره ی ما در وبسایت قرار می دهند. در صفحات دیگر وب سایت باید، خدمات شرکت معرفی گردد. میتوانید برای جذب بهتر و افزایش اعتماد مشتری، مشتریان مهم خود را نیز در وبسایت شرکت خود معرفی کنید. 

قیمت وب سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی در بین شرکت های طراحی وبسایت متفاوت است. شما میتوانید از 1 میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان برای کسب و کار خود وب سایت طراحی کنید. اما قطعا این تفاوت قیمت دلایل خاصی دارد. به شما پیشنهاد می کنم از کسانی که قیمت های بسیار پایینی برای طراحی وبسایت می گیرند دوری کنید. قیمت هایی مانند زیر 2 میلیون تومان. زیرا برای راه اندازی یک وب سایت کارآمد حداقل باید 1 تا 2 میلیون بابت هاست و دامنه هزینه کرد. برای طراحی یک سایت شرکتی وردپرسی قیمتی بین 4 الی 8 میلیون منطقی است. البته بستگی به امکانات مورد نیاز، نوع طراحی و موارد دیگر این موضوع متفاوت است. قبل از سفارش طراحی وب سایت پیشنهاد می کنم از مشاوره ی رایگان کاروو وِبز استفاده کنید. 

نمونه کار سایت شرکتی

طراحی سایت راشا تجارت

شرکت راشاتجارت

وبسایت شرکت واردات صادرات راشا

طراحی سایت واردات خودرو

شرکت MHSCAR

شرکت تهیه و تامین قطعات خودرو وارداتی

طراحی سایت شرکتی در اصفهان:

کاروو وِبز در چهارباغ خواجوی اصفهان واقع شده است. شرکت های بزرگ و کوچک زیادی نیز در این استان پهناور مشغول به کار می باشند. از این رو کاروو وِبز، طراحی سایت در اصفهان و سئو برای کسب و کار های این استان را، یکی از رسالت های خود می داند. بنابراین تخفیف ویژه ای را برای مشاغل این استان در نظر گرفته است. 

مشاوره رایگان