• اصفهان، خیابان اشراق، نبش کوچه 9، مجتمع ادارای رمانتیک، واحد 3
  • 09134069396-03134593077

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی برای کسب و کارهایی که فروش محصول دارند،میتواند رشد چشمگیری در فروش و درآمد آن ها ایجاد کند. 

طراحی سایت فروشگاهی

بسیاری از افراد معتقد هستند که با وجود فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، دیگر نیاز به طراحی وب سایت فروشگاهی نیست. وقتی میتوان در پیج اینستاگرامی فروش داشت چه نیازی به طراحی سایت است؟ در این مقاله به بررسی هر چه بیشتر این موضوع می پردازیم. 

مزایای وب سایت فروشگاهی:

اولین برتری وب سایت، جذب مشتری هدفمند است. در فضای مجازی اکثر مردم برای سرگرمی وارد آن می شوند و شما باید انرژی زیادی مصرف کنید تا آن ها را به مشتری تبدیل کنید. اما کسی که در گوگل سرچ می کند برای مثال ” خرید کیف” دقیقا بدنبال خرید محصول است، نه سرگرمی. فقط کافیست یک وب سایت خوب در خطوط اول گوگل داشته باشید تا فروش اتفاق بیفتد. همچنین دردسر هایی که در شبکه های مجازی دارید را اینجا ندارید. مشتری در وبسایت بصورت اتوماتیک سفارش را ثبت و وجه را پرداخت می کند. بنابراین با داشتن  یک سایت فروشگاهی در وقت و هزینه های شما نیز صرفه جویی میشود. 

امکانات وب سایت فروشگاهی:

یک وبسایت فروشگاهی دقیقا حُکم یک مغازه را دارد، اما در فضای اینترنت. یعنی وبسایت شما دارای یک ویترین محصولات است. در صفحه ی هر محصول اطلاعات دقیق آن به همراه قیمت قرار دارد. پس از اقدام به خرید، اطلاعات پستی آن گرفته می شود و در نهایت متصل به درگاه پرداخت می شود تا سفارش ثبت نهایی شود. همچنین صفحاتی برای اطلاعات تماس شما و کسب و کار شما نیز قرار می گیرد. 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی در شرکت های مختلف متفاوت است. معمولا طراحی سایت از قیمت های 1 میلیون شروع و به چند صد میلیون هم می رسد. اما در این زمینه به قیمت های خیلی پایین دقت نکنید. قیمت طراحی سایت فروشگاهی کارآمد از 5 میلیون تا 10 میلیون متفاوت است. پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به سفارش، حتما از مشاوره رایگان کاروو وِبز استفاده کنید. 

نمونه کار سایت فرشگاهی

وب سایت آجر پلاس

سایت فروشگاهی آجرپلاس

وب سایت نیودر

سایت فروشگاهی پرده مغناطیسی

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

شرکت کاروو وِبز برای کسب و کار های استان اصفهان تخفیف ویژه در نظر گرفته است. اصفهان قطب صنعت ایران است و کسب و کارهای کوچک و بزرگی در آن وجود دارد. کاروو وبز نیز در شهر اصفهان واقع شده و طراحی سایت در اصفهان و سئو برای مشاغل این استان را، از رسالت های خود می داند. 

مشاوره رایگان