طراحی سایت

طــراحــی سایــت اختصاصی
با جدیدترین متدر روز

طراحی سایت اختصاصی یعنی ایجاد یک وبسایت از صفر و مختص کسب و کار شما! اگر نیاز به امکانات خاص و ویژه و یک طراحی منحصر به فرد هستید، طراحی سایت اختصاصی مناسب شماست. 

بنر طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی چیست؟

طراحی سایت اختصاصی به معنی ایجاد یک وبسایت از صفر و با استفاده از کدنویسی است. این کدنویسی در دو قسمت انجام می‌شود. ابتدا متخصصین بک‌اند، امکانات لازم سمت سرور را با استفاده از کدنویسی فراهم می‌آورند. سپس متخصصین فرانت‌اند، طرح ظاهری وبسایت را پدید می‌اورند. این طرح توسط طراحان UI/UX به تیم فرانت‌اند تحویل داده می‌شود. تفاوت اصلی وبسایت‌های اختصاصی با وبسایت‌های طراحی شده توسط cms‌ها(مانند وردپرس) در یکتا بودن سورس کدهای آن است. در وبسایت‌های وردپرسی و دیگر cms ها، سمت سرور کدنویسی شده و آماده است و قسمت فرانت‌اند نیز می‌تواند با استفاده از قالب‌های آماده و یا بصورت اختصاصی طراحی شود.

وبسایت‌های اختصاصی مناسب چه کسب و کارهاییست؟

اگر برای کسب و کارتان وبسایتی نیاز دارید که امکانات خاصی بخواهد، بهتر است از وبسایت‌‌های اختصاصی استفاده کنید. همچنین وبسایت‌‌های اختصاصی از امنیت و سرعت بهتری نسبت به وبسایت‌های وردپرسی برخوردارند. از نظر طراحی نیز منحصر به فرد هستند. اما در وبسایت‌های وردپرسی نیز می‌توان طراحی را بصورت اختصاصی انجام داد، اما از نظر امکانات ممکن است با محدودیت‌هایی همراه باشد. در حالت کلی اگر قصد طراحی سایت دارید و نمیدانید اختصاصی باشد یا خیر، موارد زیر را بررسی کنید:

 • رقیبان حو.زه‌ی کاری خود را بررسی کنید. اگر وبسایت اکثر آن ها بصورت اختصاصی راه‌اندازی شده است، احتمالا امکاناتی نیاز دارید که با cms ها قابل پیاده سازی نیست.
 • اگر محدودیت زمان ندارید، وبسایت‌های وردپرسی مناسب شما هستند، در غیر اینصورت به سراغ وردپرس بروید. زیرا زمان آماده سازی وبسایت‌های اختصاصی حداقل ۳ ماه یا بیشتر است.
 • اگر محدودیت بودجه دارید، وبسایت‌های اختصاصی مناسب شما نیستند. با توجه به زمان‌بر بودن و پیچیده‌تر بودن طراحی سایت اختصاصی، معمولا هزینه‌ی راه‌‌ اندازی این وبسایت‌ها به مراتب بیشتر از وردپرس است.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله‌ی طراحی سایت وردپرسی یا اختصاصی را از کارو وبز بخوانید.

مزایای طراحی سایت اختصاصی 

طراحی سایت اختصاصی مزایای بسیار زیادی دارد. از جمله ی آن‌‌ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت بالا
 • امنیت بسیار بالا
 • امکان پیاده سازی امکانات خاص
 • منحصر به فرد بودن
 • طراحی سفارشی ظاهر گرافیکی(ui/ux)
 • طراحی ماژولار و اختصاصی
 • امکان توسعه براساس نیازمندی های جدید
 • توسعه با جدیدترین تکنولوژی های روز

معایب طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی با همه‌ی ویژگی‌های جذابی که دارد دارای معایب اندکی نیز است. از جمله معایب طراحی سایت اختصاصی می‌توان به زمان‌بر بودن آماده سازی آن و همچنین هزینه‌ی بالای آن اشاره کرد. از این رو بسیاری از کسب و کارها ترجیح می‌دهند ابتدا وبسایت خود را با استفاده از وردپرس با هزینه‌ی کمتر و سریعتر راه اندازی کنند. 

قیمت طراحی سایت اختصاصی

قیمت طراحی سایت اختصاصی کاملا بستگی به نیازهای یک کسب و کار برای راه اندازی وبسایت دارد. کارو وبز با سالها تجربه در زمینه‌ی طراحی سایت اختصاصی در اصفهان، می‌تواند در این زمینه شما را راهنمایی نماید. بنابراین قبل از اقدام به طراحی سایت پیشنهاد می‌کنم با کارشناسان ما تماس بگیرید. پس از مصاحبه‌ی اولیه، تخمین زمان راه‌اندازی و قیمت طراحی سایت اختصاصی انجام می‌شود. 

مراحل طراحی سایت اختصاصی

برای طراحی سایت اختصاصی در کارو وبز مراحل زیر طی می‌شود: 

 1. مصاحبه و نیاز سنجی: در این مرحله ابتدا نیازها و امکانات مورد نیاز شما کشف می‌شود. همچنین سلیقه‌ شما نیز برای طراحی ظاهری وبسایت بررسی می‌شود. 
 2. آنالیز رقیبان: در مرحله‌ی دوم، رقیبان شما کاملا تحلیل شده و درمورد طراحی ظاهری و همچنین امکانات وبسایت تصمیم‌گیری نهایی می‌شود. 
 3. وظایف تیم طراحی، فرانت‌اند و بک اند مشخص و برای انجام هریک از وظایف، برنامه ریزی می‌شود. 
 4. بعد از تکمیل وظایف هر گروه، تک تک امکانات وبسایت توسط تیم فنی تست و بررسی می‌شود. 
 5. در مرحله‌ی پنجم نسخه ی اصلی وبسایت برای شما ارسال می‌شود. نکته‌نظرات شما بعد از بازدید بررسی و تصحیح می‌شود. 
 6. بعد از تایید نهایی شما، وبسایت برروی هاست اصلی بالا آمده و دامنه‌ی وبسایت برروی آن تنظیم می‌شود. 
 7. در این مرحله وبسایت آماده‌ی بهره برداری شماست. 
ثبت درخواست وبسایت
ثبت درخواست

هَمین الان برای شروع اقدام کنید !

اگر در زمینه‌ی طراحی سایت اختصاصی  نیاز به مشاوره دارید، اطلاعات خود را وارد کنید تا سریعاً کارشناسان ما، با شما تماس بگیرند. همچنین جهت بازدید از نمونه کارها با ما ارتباط بگیرید. 

Call Now Button