• اصفهان، خیابان اشراق، نبش کوچه 9، مجتمع ادارای رمانتیک، واحد 3
  • 09134069396-03134593077

تبلیغات گوگل یا گوگل ادز :

تبلیغات گوگل یکی از خدمات شرکت گوگل هست که از سال 2000 یعنی 2 سال پس از فعالیت رسمی گوگل، شروع به کار کرد. در این پلتفرم شما میتوانید وبسایت خود را در صفحه ی اول و جزء نتایج برتر به نمایش درآورید! البته با پرداخت پول بابت هرکلیک برروی نتیجه ی شما!

تبلیغات گوگل

گوگل را همه میشناسید. گوگل یک موتور جستجو است که روزانه افراد در سراسر جهان بیش از 5 میلیارد بار در آن به جستجوی نتایج می پردازند. گوگل ادز که در ابتدا به گوگل ادوردز شناخته می شد، در واقع یک نوع تبلیغات کلیکی برای وبسایت شماست. به زبان ساده عملکرد این پلتفرم به این صورت است که شما اکانت خود در گوگل راشارژ می کنید و وبسایت خود را برای کلمات کلیدی مشخص تعیین می کنید تا بعد از سرچ کاربر در نتایج برتر قرار بگیرد. در این مقاله بیشتر با شرایط نمایش نتیجه ها در گوگل آشنا میشویم.

روش کار موتور جستجوی گوگل:

برای بسیاری سوال است که گوگل چرا بعضی از وبسایت ها را در نتایج برتر نمایش می دهد و بعضی از آنها را در خطوط بعدی و یا صفحات بعد؟ پاسخ این است که موتور جستجوی محبوب گوگل بر اساس الگوریتم های خاصی به این سایت ها رتبه می دهد. بعد از سرچ کاربر، موتور جستجو بهترین وبسایت هایی که مطالب مربوط به سرچ کاربر را در وبسایت خود دارند به شخص نشان می دهد. هر وبسایتی که محتوای بهتری نوشته باشد و از نظر فنی و ساختاری، به الگوریتم های گوگل نزدیک تر باشد، در رتبه ی بالاتری قرار می گیرد. در واقع سئو، وبسایت شما را بر اساس الگوریتم های گوگل بهینه می کند و باعث میشود در رتبه های بالاتری قرار بگیرید!

با تبلیغات گوگل، سریع به رتبه های برتر برسید:

وبسایت هایی که بدون تبلیغات و با استفاده از سئو به رتبه های برتر می رسند درواقع جزء نتایج گوگل محصوب می شوند. اما شما با استفاده از گوگل ادز میتوانید همین امروز هم، بالاتر از آن ها قرار بگیرید. در تصویر زیر نتایج موتور جستجوی گوگل را برای سرچ کلمه ی کلیدی طراحی سایت در اصفهان مشاهده می کنید. نتیجه ای که در کنار آن “Ad”  قرار گرفته است، وبسایتیست که از تبلیغات گوگل استفاده کرده است. دیگر وبسایت ها، از نتایج ارگانیک هستند. 

نتایج گوگل و تبلیغات گوگل

مزایای تبلیغ گوگل:

مهمترین مزیت آن سریع بودن آن است. شما بعد از اینکه وبسایت خود را طراحی و آماده کردید، میتوانید با یک تبلیغ هوشمندانه ی گوگل، به فروش برسید. در صورتی که سئو امر زمان بریست. از نظر هزینه هم میتوان گفت به صرفه تر است. شما از 3 میلیون تومان به بالا میتوانید بودجه برای تبلیغات گوگل اختصاص دهید. مزیت بعدی هدفمند بودن تبلیغات گوگل است. شما میتوانید تبلیغات رو به طوری انتخاب کنید که  شامل کلمه ی شهر خودتان باشد و یا به روش های مختلف آن را هدفمند کنید تا بازدهی بالایی داشته باشد و بابت کلیک های فرعی از حسابتان پول کم نشود. 

کمک به سئو با گوگل ادز :

گاهی وقت ها بعد از انجام سئو، وبسایت ما به صفحه ی اول گوگل می رسد، اما برای رسیدن به خط 1 گوگل نیاز به تبلیغات و یا رپورتاژ خبری داریم. یکی از سریعترین و کم هزینه ترین روش ها، استفاده از گوگل ادز هست. با تبلیغات گوگل، وبسایت شم کلیک بیشتری گرفته و بعد از اتمام تبلیغ به رتبه های برتر خواهد رسید. از جنبه ی دیگریهم گوگل ادز میتواند در سئو به شما کمک کند. ممکن است شما محصول و خدماتی داشته باشید و نمی دانید که آیا اگر بعد از سئو، به رتبه ی 1 رسیدید، فروش دارید یا خیر. برای این کار میتوانید از تبلیغات گوگل استفاده کنید و با اندکی هزینه بازخورد آن رابسنجید. اگر مناسب بود کار سئو برروی آن محصول را آغاز کنید و اگر نبود وقت و هزینه ی خود را هدر ندهید. 

سفارش تبلیغات گوگل:

با توجه به اینکه تبلیغات گوگل نیز قوانین و قاعده ی خاص خودش را دارد، اگر بصورت دقیق انجام نشود، پول شما سوخت خواهد شد. به همین دلیل ما در کنار شما هستیم، تا از تجربه ی خود در تبلیغات کلیکی گوگل، به شما کمک کنیم. اگر قصد دارید که تبلیغات گوگل را برای سایت خود فعال کنید، بهتر است قبل از آن با کارشناسان ما تماس گرفته، تا بسته به حوزه کاری و بودجه شما، پر بازده ترین تبلیغات را برای شما انجام دهیم. 

مشاوره رایگان