گوگل ادوردز

با تبلیــغــات گوگــل
رشد سریع را تجربه کنید

تبلیغات گوگل شاید یکی از بهترین گزینه ها برای رشد سریع کسب و کارهاست. بازگشت سرمایه‌ی ۷ الی ۸ برابری طبق آمار، باعث شده این کانال برای صاحبین کسب و کار بسیار جذاب باشد.

تبلیغات گوگل
ثبت درخواست سئو وبهینه سازی وبسایت
ثبت درخواست

هَمین الان برای شروع اقدام کنید !

اگر در زمینه‌ی تبلیغات گوگل  نیاز به مشاوره دارید، اطلاعات خود را وارد کنید تا سریعاً کارشناسان ما، با شما تماس بگیرند.

تبلیغات گوگل چیست ؟

گوگل را همه میشناسید. گوگل یک موتور جستجو است که روزانه افراد در سراسر جهان بیش از 5 میلیارد بار در آن به جستجوی نتایج می پردازند. گوگل ادز که در ابتدا به گوگل ادوردز شناخته می شد، در واقع یک نوع تبلیغات کلیکی برای وبسایت شماست. به زبان ساده عملکرد این پلتفرم به این صورت است که شما اکانت خود در گوگل راشارژ می کنید و وبسایت خود را برای کلمات کلیدی مشخص تعیین می کنید تا بعد از سرچ کاربر در نتایج برتر قرار بگیرد. سپس تعیین می کنید، به ازای کلیک هر کاربر بر روی نتیجه‌ی شما، چه مقدار پول از حسابتان کم بشود. این تبلیغ تا زمانی که حساب شما صفر شود در نتایج با قی می‌ماند. البته می توانید کمپین تبلیغاتی خود را بهینه کنید. مثلا اوج ساعات سرچ برای کسب و کار خود را با آنالیز های مختلف بدست آورید و فقط برای آن ساعات تبلیغ را فعال کنید. در این حالت بیشترین بهره را از تبلیغ خود می برید. 

تفاوت سئو و تبلیغات گوگل 

شما برای رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل دو راه دارید. راه اول اینکه وبسایت خود را برای کلمات کلیدی مختلف کسب و کار خود بهینه سازی (سئو) کنید. راه دوم استفاده از تبلیغات گوگل است. روش سئو کمی زمان‌بر است اما پس از رسیدن به رتبه‌‌های برتر، میتوانید فروش پایداری را تجربه کنید. در روش تبلیغات گوگل شما در کمتر از ۲۴ ساعت در رتبه‌های برتر گوگل نمایش دارید. اما این روش نیازمند هزینه است. مزیت تبلیغ گوگل این است که تا ۷ الی ۸ برابر سرمایه را باز می‌گرداند. برای اجرای سریع کمپین‌های فروش، روش تبلیغات گوگل بسیار توصیه می‌شود. کارو وبز تجربه‌ی پروژه‌های زیادی را در زمینه‌ی سئو در اصفهان و ایران و همچینین تبلیغات گوگل را داشته است. در حالت کلی اگر بتوانیم تفاوت سئو و تبلیغات گوگل را بطور خلاصه بگوییم، این است: 

سئو زمان بر ولی پایدار است، اما تبلیغات گوگل هزینه بر ولی سریع است. 

مزایای تبلیغات گوگل

مهمترین مزیت آن سریع بودن آن است. شما بعد از اینکه وبسایت خود را طراحی و آماده کردید، میتوانید با یک تبلیغ هوشمندانه ی گوگل، به فروش برسید. در صورتی که سئو امر زمان بریست. از نظر هزینه هم میتوان گفت به صرفه تر است. شما از 3 میلیون تومان به بالا میتوانید بودجه برای تبلیغات گوگل اختصاص دهید. مزیت بعدی هدفمند بودن تبلیغات گوگل است. شما میتوانید تبلیغات رو به طوری انتخاب کنید که  شامل کلمه ی شهر خودتان باشد و یا به روش های مختلف آن را هدفمند کنید تا بازدهی بالایی داشته باشد و بابت کلیک های فرعی از حسابتان پول کم نشود. 

تبلیغات گوگل مناسب چه کسب و کارهایست؟

تبلیغات گوگل یکی از کانال های قدرتمند و بسیار پربازده در دیجیتال مارکتینگ است. اما آیا این کانال برای همه‌ی کسب و کارها مناسب است؟  با توجه به اینکه تبلیغات گوگل در ایران، یک نوع تبلیغات گران به حساب می‌آید، برای همه‌ی کسب و کارها مناسب نیست. تبلیغات گوگل بسیار به حاشیه‌ی سود محصول و یا خدمات شما وابسته است. زیرا شما به ازای هرکلیک دلار و یا لیر پرداخت می کنید و قرار نیست همه‌ی افرادی که برروی وبسایت شما کلیک می‌کنند، از شما خرید کنند. بصورت میانگین از هر ۱۰ کلیک، ۱ ورودی به خرید منجر می‌شود. برای مثال اگر حاشیه‌ي سود شما ۲۰۰ هزارتومان باشد و به ازای هر کلیک از شما ۱۵ لیر(حدودا ۳۰ هزارتومان) کم شود، این تبلیغ برای کسب و کار شما اصلا مناسب نیست. زیرا اگر به هر ۱۰ نفر یک محصول بفروشید، ۳۰۰ هزارتومان خرج کرده اید و فقط ۲۰۰ هزارتومان سود کرده اید. بنابراین حاشیه‌ی سود محصول در تبلیغات گوگل بسیار مهم است. 

پیشنهاد کارو وِبز برای کسب وکارهایی که حاشیه سود مناسب دارند، استفاده از سئو تبلیغات گوگل در کنار یکدیگر است. به عبارتی پس از راه اندازی وبسایت، با ایجاد یک کمپین تبلیغاتی گوگل مناسب می‌توانید فروش خود از وبسایت را آغاز کنید. سپس با استفاده از سود دریافتی، برای سئو وبسایت خود هزینه کنید. 

Call Now Button