آموزش طراحی سایت با وردپرس :

آموزش طراحی سایت کاروو وبز یک دوره ی ضبط شده و آمادس، که برای یادگیری اون نیاز به هیچ پیش نیازی نداری! همه ی مطالب در ۹ ساعت از پایه گفته شده. این دوره در دپارتمان آموزش شرکت طراحی سایت و سئو کاروو وبز تهیه شده و تلفیقی از مباحث علمی و تجربه های عملیِ! پس آماده شو برای شروع یک مسیر جذاب!

 

برای تهیه ی دوره تماس بگیرید!

آموزش طراحی سایت با وردپرس

اینماد کاروو وبز را از اینجا چک کنید :

 
طراحی سایت
آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی

با 61 درصد تخفیف و در عرض 1 روز طراحی سایت رو یادبگیر

9 ساعت آموزش

پشتیبانی دائمی

صفر تا صد وردپرس

روش های سریع و جدید درآمدزایی از وبسایت در فصل پنجم دوره!

وبسایتت رو بساز و به درآمد برسون!

سرفصل های دوره آموزش طراحی سایت وردپرسی:

فصل صفرم: معرفی دوره (ویدئو)
فصل اول : از مقدمه تا طراحی سایت

در فصل اول از ابتدا با مفهوم وبسایت به زبان ساده آشنا می شویم. در ادامه ملزومات وبسایت را معرفی و آماده سازی می کنیم. هاست و دامنه را خریداری کرده و وردپرس را نصب می کنیم.  

فصل دوم : آشنایی با وردپرس و شروع طراحی سایت

در فصل دوم ابتدا با تمام قسمت های وردپرس آشنا می شویم. سپس با استفاده از المنتور، یک صفحه از وبسایت را از صفر تا صد طراحی می کنیم.

فصل سوم: طرح ریزی و پیاده سازی وبسایت شرکتی

در فصل سوم یک وبسایت شرکتی را ابتدا طرح ریزی می کنیم. در این مرحله یاد می گیریم که قبل از طراحی سایت باید چه کارهایی را انجام دهیم. در ادامه با یکدیگر یک وبسایت شرکتی که طرح ریزی کرده ایم را از صفر تا صد طراحی می کنیم. 

فصل چهارم: طرح ریزی و پیاده سازی وبسایت فروشگاهی

در فصل چهارم یاد می گیریم که چطور یک وبسایت فروشگاهی را آماده کنیم، محصولات را در آن تعریف کنیم و نهایتا با تنظیم درگاه پرداخت، آماده ی درآمدزایی از آن شویم. 

فصل پنجم: بهینه کردن و وبسایت و آشنایی با روش های درآمد زایی ازآن

فصل پنجم در واقع آجر آخر ساختمان است که بسیاری از دوره ها آن را نمی گذارند. در این فصل ابتدا وبسایت را از نظر فنی بهینه می کنیم. سپس شما را با روش هایی برای درآمدزایی سریع از وبسایت آشنا می کنیم. 

0 +
تعداد دانشجویان
+ 0
مدت دوره
% 0 +
رضایت از دوره

در مورد دوره : 

دوره ی طراحی سایت با وردپرس کاروو وبز، چکیده ای از تجربه ی چند ساله ی ما در زمینه ی طراحی وب است. کاروو وبز از سال 1399 به صورت رسمی در زمینه طراحی و سئو وبسایت شروع به فعالیت کرده است. در این مدت افراد زیادی در این مجموعه به عنوان کارآموز و همکار مشغول بوده اند. تیم ما برای به روز بودن و  آموزش بهتر به کارآموز ها، دوره های زیادی (داخلی و خارجی ) را بررسی کرده است. اما هیچکدام از دوره ها به تنهایی قابلیت آموزش صفر تا صد طراحی سایت را نداشتند. بنابراین تصمیم گرفتیم با تهیه یک دوره ی جامع، از صفر تا صد، شما را برای راه اندازی هر وبسایتی آماده کنیم.  در این دوره همراه باهم، گام به گام یک وبسایت فروشگاهی و یک وبسایت شرکتی را آماده ی درآمد زایی می کنیم.

سوالات شما در مورد آموزش طراحی سایت با وردپرس :

پیش نیاز این دوره چیست ؟

در این دوره در فصل اول از صفر تمام مبانی به زبان ساده و با مثال های کاربردی آموزش داده می شود. در ادامه نیز گام به گام تمام کارهایی که لازم است به تصویر کشیده می شود. بنابراین پیش نیاز این دوره فقط داشتن یک گوشی لب تاپ یا کامپیوتر است تا بتوانید آموزش ها را پیاده سازی کنید.

مدت دسترسی به ویدئو های دوره چقدر است؟

بعد از خرید دوره، بصورت دائمی به محتوای دوره دسترسی دارید ! 

آیا این دوره بروزرسانی می شود؟

این دوره بصورت منظم به روزرسانی شده و ویدئو های جدید  بصورت اتوماتیک  در اسپات پلیر شما اضافه می شود و میتوانید از آن ها استفاده کنید.

پشتیبانی دوره چگونه است؟

پشتیبانی بصورت دائمی و از طریق تلگرام است. به این صورت که شما در کانال دوره عضو می شوید. همچنین شما عزیزان ارتباط مستقیم با مدرس دوره نیز دارید. در کانال پشتیبانی آیدی مدرس دوره قرار گرفته است. 

آدرس کانال پشتیبانی دوره : 

karoowebz@

آیا بعد از این دوره برای طراح وبسایت شدن باز هم نیاز به آموزش داریم؟

به هیچ وجه! در این دوره با یکدیگر دو وبسایت متفاوت را از صفر طراحی می کنیم. یکی از نکات این دوره این است که دران ماهیگیری را یاد می گیرید! یعنی ما روش هایی را برای اینکه بتوانید وبسایت های متفاوتی را طراحی کنید برای شما به تصویر می کشیم. 

روش های درآمدزایی از وبسایت را هم آموزش می دهید؟

در فصل پنجم 5 روش برای درآمد زایی از وبسایت رو به شما آموزش می دهیم تا خیلی سریع بتوانید از وبسایت خودتان به درآمد برسید. همچنین در این فصل روش هایی را برای گرفتن پروژه نیز به شما آموزش می دهیم.

این آموزش مناسب چه کسانیست؟

چند خطی از مدرس دوره : 

من حامد نیرومند هستم که در این دوره، صفر تا صد طراحی سایت با وردپرس را به شما عزیزان آموزش می دهم. من از سال 96 وارد حوزه ی برنامه نویسی و توسعه ی وب شدم و اکنون در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم. از سال 1399 با تاسیسی کاروو وبز در اصفهان، وبسایت های زیادی را با تیم کاروو وبز طراحی، توسعه و بهینه کرده ام. تیم ما با طراحی سایت در اصفهان و شهر های دیگر تجربه ی زیادی در این زمینه دارد. پس از مدتی برای آموزش بهتر به کارآموز ها و بهینه سازی وقت تیم، تصمیم گرفتیم دوره ای در زمینه ی طراحی سایت خریداری کنیم، تا نفرات جدید و کارآموز ها بعد از دیدن آن بتوانند به تیم طراحی اضافه شوند. اما متاسفانه موفق نشدیم یک دوره ی کامل در این زمینه بیابیم. نهایتا  دست به کار شده و دوره ی آموزشی طراحی سایت با وردپرس را آماده کردیم. این دوره چکیده ای از تجربیاتی است که در این سالها میان یک تیم شکل گرفته است. بنابراین مطمئن باشید با دیدن این دوره و تمرین مناسب، میتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید. 

پشتیبانی آموزش طراحی سایت :

پشتیبانی دوره مستقیما با مدرس دوره بوده و از طریق تلگرام صورت می گیرد. اگر قصد ثبت نام در دوره ی آموزش طراحی سایت با وردپرس را دارید، حتما به کانال دوره سر بزنید. همچنین در کانال دوره ، آیدی مدرس نیز قرار گرفته و اگر قبل از خرید سوالی دارید می توانید از طریق آن مطرح کنید.  

Sending
User Review
0 (0 votes)
مشاوره رایگان