• اصفهان، خیابان اشراق، نبش کوچه 9، مجتمع ادارای رمانتیک، واحد 3
  • 09134069396-03134593077

طراحی سایت با وردپرس

با طراحی سایت وردپرسی ، در سریعترین زمان، کسب و کار خود را آنلاین کنید. 

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت با استفاده از وردپرس به دلایل متنوعی، در بین کسب و کار ها محبوب است. مدیران کسب و کار ترجیح می دهند با هزینه ی کم و در زمان سریع، شعبه ی اینترنتی خود را با استفاده از وردپرس راه اندازی کنند. طبق آمار، 70 درصد سایت های دنیا با استفاده از وردپرس راه اندازی شده است. در این مقاله به بررسی طراحی سایت وردپرسی می پردازیم. 

مزایای طراحی سایت وردپرسی:

برای طراحی یک سایت مناسب و کارآمد با استفاده از وردپرس، نهایتا 7 الی 10 روز زمان نیاز است. هزینه ی طراحی سایت وردپرسی در مقایسه با وبسایت های کدنویسی شده، بسیار کمتر است. وردپرس امکانات زیادی دارد  و با استفاده از آن میتوان انواع وبسایت های فروشگاهی و شرکتی را طراحی کرد.سئو وبسایت با استفاده از وردپرس راحت تر و کم هزینه تر است. این گوشه ای از مزایای وبسایت وردپرسی است که باعث محبوبیت آن شده است. 

قیمت طراحی سایت با وردپرس:

قیمت طراحی سایت با وردپرس، از حدود 5 میلیون شروع می شود. بسته به امکانات مورد نیاز شما، نوع طراحی و شرکت طراحی سایت، قیمت ها متغیر است. در سایت هایی مثل دیوار نیز، افرادی حضور دارند که با قیمت های بسیار پایین، وبسایت طراحی می کنند. دلیل پایین بودن قیمت آن ها، استفاده نکردن از هاست های معتبر و همچنین عدم پشتیبانی مناسب است. زیرا معمولا این افراد دارای مکان حضوری نبوده و تعهدی برای پاسخگویی به مشکلات احتمالی وبسایت شما، ندارند. 

نمونه کار طراحی سایت با وردپرس:

طراحی سایت آجر پلاس

وبسایت آجرپلاس

وبسایت وردپرسی فروش آجر آنلاین

طراحی سایت واردات خودرو

وبسایت MhsCar

وبسایت وردپرسی سفارش قطعات خودرو

سفارش طراحی سایت با وردپرس:

جهت سفارش طراحی سایت با وردپرس میتوانید با شماره های مجموعه تماس بگیرید. در صورتی که تمایل دارید از مشاوره رایگان ما در خصوص طراحی سایت وردپرسی بهره مند شوید فرم رو به رو را تکمیل نمایید. کارشناسان ما بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت. 

طراحی سایت وردپرسی در اصفهان:

شرکت کاروو وبز در شهر زیبای اصفهان واقع شده است. از این رو طراحی سایت در اصفهان و کسب و کار های این استان را، جزئی از رسالت خود میداند. اگر صاحب کسب و کار در اصفهان هستید، برای طراحی سایت وردپرسی خود میتوانید از ما تخفیف ویژه بگیرید. 

مشاوره رایگان