ویژه‌ی طراحان وبسایت

وردپرس چیست؟ آشنایی با مهارت طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت وردپرسی

اگر قصد دارید حرفه ی طراحی سایت را آموزش ببینید، راه های زیادی پیش روی شما است. در حالت کلی برایی توسعه و طراحی یک وبسایت دو روش کلی وجود دارد. روش اول اینکه با استفاده از زبان های برنامه نویسی یک وبسایت را از صفر تا صد توسعه دهیم. یادگیری این روش کمی زمان بر و مشکل است. همچنین نیاز است که شما یک یا چند زبان برنامه نویسی را بلد باشید. برای مثال برای راه اندازی بک اند وبسایت باید زبان هایی چون nodejs، جنگو و … را بدانید. باید بتوانید با زبان های پایگاه داده، دیتا بیس وبسایت را راه اندازی کنید و برای فرانت اند هم باید به HTML، CSS و JS مسلط باشید. روش دوم که سریعتر و کمی راحت تر است استفاده از سامانه های مدیریت محتوا است. وردپرس یکی از این سامانه هاست که در دنیا بسیار محبوب است. جالبه بدانید که بیشتر از 70 درصد سایت های دنیا با استفاده از وردپرس طراحی شده اند. قابلیت های زیاد وردپرس و مزایای بیش از حد آن، که در این مقاله به آن ها می پردازیم، از جمله دلایل محبوبیت این cms  می باشد. همچنین شما برای طراحی وبسایت با استفاده از وردپرس، نیاز به داشتن هیچ دانش برنامه نویسی نیستید. البته در ادامه برای بهتر شدن کیفیت کارتان، بهتر است html و css را نیز به دانش های خود اضافه کنید. اما بدون آن ها نیز می توانید درآمد خوبی از طراحی سایت وردپرسی کسب کنید. 

برای طراحی سایت با وردپرس چه چیز هایی نیاز داریم؟

برای طراحی سایت با وردپرس، ننیاز است که با مفاهیمی چون هاست و دامنه آشنا باشید. در مقاله ی هاست و دامنه چیست، به تفصیل به بیان این دو پرداخته ایم. پس از آن لازم است تا آموزش طراحی سایت با وردپرس را ببینید. یادگیری کامل طراحی سایت با وردپرس حدود ۹ الی ۱۰ ساعت از شما زمان می گیرد. پس از آن فقط کافی است با انجام تمرین و راه اندازی چند وبسایت تمرینی برای خود وارد بازار کار شوید. البته با مطالعه ی بیشتر و تمرین بیشتر در این زمینه سعی کنید مهارت خود را بالا ببرید. 

بازار کار طراحی سایت با وردپرس

همانطور که گفته شد، ۷۰ درصد سایت های دنیا با استفاده از وردپرس طراحی و راه اندازی شده اند. بسیاری از کسب و کار ها ترجیح می دهند با هزینه ی کمتر و در زمان کوتاهتر، وبسایت خود را با وردپرس راه اندازی کنند. بنابراین شما با یادگرفتن این حرفه می توانید درآمد خوبی کسب کنید. در سال ۱۴۰۱ درامد طراحان وبسایت حرفه ای تا ماهی ۳۰۰ میلیون هم رسیده است. طراحان وبسایت تازه کار در سال ۱۴۰۱ درآمدی بین ۲۰ الی ۳۰ میلیون داشته اند. 

 

مزایای شغل طراحی سایت با وردپرس:

از مهم ترین مزایای شغل طراحی سایت نیاز نداشتن آن به سرمایه برای شروع به کار است. شما با هزینه ی بسیار کم می توانید آموزش طراحی سایت با وردپرس را ببینید. تنها سرمایه ای که نیاز دارید زمان و کمی هزینه برای آماده کردن چند نمونه کار برای شروع کار است. این کار را حتی می توانید با طراحی سایت رایگان برای آشنایان و دوستان خود نیز انجام دهید. 

از دیگر مزایای شغل طراحی سایت می توان به فریلنسری بودن آن اشاره کرد. شما می توانید در منزل و بدون نیاز به حضور در دفتر کار، پروژه بگیرید و آن را انجام دهید. 

روش های گرفتن پروژه برای طراحی سایت:

برای گرفتن پروژه ی طراحی سایت روش های زیادی وجود دارد. یکی از راحت ترین و بدون هزینه ترین آن ها، ثبت آگهی در وبسایت دیوار است. طبق آمار وبسایت دیوار، هر آگهی طراحی سایت در دیوار، روزانه بیش از ۴۰ بازدید دارد. 

از دیگر مکان هایی که شما می توانید برای گرفتن پروژه در آن اقدام کنید، وبسایت هایی همچون پونیشا، کارلنسر و سنجاق است. همچنین بازاریابی حضوری و فعالیت در فضای مجازی مانند اینستاگرام از دیگر انواع روش های گرفتن پروژه ی طراحی سایت است. 

چطور آموزش ببینم؟

کاروو وبز با سالها تجربه در زمینه ی طراحی سایت و سئو، آموزشی کامل و جامع برای طراحی سایت با وردپرس را آماده کرده است. یکی از مزایای این آموزش، ترکیب روش های علمی و تجربی طراحی سایت با وردپرس است. این آموزش شما را بطور کامل برای ورود به بازار کار آماده می کند. در این دوره ی آموزشی شما بصورت کامل طراحی انواع وبسایت با استفاده از وردپرس را آموزش می بینید. همچنین در انتها نیز روش های متنوعی برای به درآمد رساندن وبسایت ها را فرا میگیرید. 

معرفی دوره :

در این ویدئو به طور کامل دوره ی طراحی سایت با وردپرس معرفی شده است. همچنین جهت اطلاعات بیشتر و آشنایی با سرفصل های دوره می توانید به صفحه ی آن مراجعه کنید. 

نویسنده

حامد نیرومند

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button